Мартинюк Валерій Володимирович

Завідувач кафедри, доктор технічних наук, професор
Профіль в Scopus
Профіль Google Scholar
Профіль у Web of Science
Профіль ORCID

Освітня кваліфікація:
1993 – закінчив Хмельницький національний університет за спеціальністю «Конструювання та технологія радіоелектронних засобів»
2014 – захистив докторську дисертацію на тему: «Розвиток елементів теорії побудови приладів контролю параметрів електрохімічних конденсаторів» за спеціальністю 05.11.13 – «Прилади і методи контролю та визначення складу речовин»
2021 – отримав ступінь магістра за спеціальністю 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

Сфера наукових інтересів:

• енергозберігаючі технології
  • сонячні електростанції
  • зелений комп’ютинг

Має більше 100 публікацій. Автор та співавтор 2 монографій (за останні 5 років)

Дисципліни:

• Метрологія, технологічні вимірювання та прилади (для спеціальності 151 “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології”)
  • Методологія та організація наукових досліджень (для всіх спеціальностей факультету – магістратура)

Основні публікації:
8 публікацій у наукометричній базі Scopus:
1. Martynyuk V. Fractional-order circuit models of the human body impedance for compliance tests against contact currents / V. De Santis, V. Martynyuk, A. Lampasi, M. Fedula, M. Ortigueira // AEU – International Journal of Electronics and Communications. – V. 78, 2017, pp. 238-244.
2. Martynyuk V. Methodology of Electrochemical Capacitor Quality Control with Fractional Order Model // V. Martynyuk, M. Fedula, M. Ortigueira, O. Savenko // AEU – International Journal of Electronics and Communications. – V. 91, 2018, pp. 118-124.
3. Martynyuk V. Fractional model of the electrochemical capacitor relaxation phenomenon // V. Martynyuk, M. Ortigueira, M. Fedula, O. Savenko // Bulletin of the Polish Academy of Sciences: Technical Sciences. – V. 66, 2018, No. 4, pp. 441-448.
4. Martynyuk V.V. The Analysis of Periodic Signal Detection Method Based on Duffing System Chaotic Dynamics // V.V. Martynyuk, Ye.V. Havrylko, J.M. Boiko, M.V. Fedula // Visnyk NTUU KPI Seriia – Radiotekhnika Radioaparatobuduvannia, 2018, Iss. 73, pp. 5–10.
5. Martynyuk V. The failure of certain fractional calculus operators in two physical models / Ortigueira, M.D., Martynyuk, V., Fedula, M., Machado, J.T. // Fractional Calculus and Applied Analysis. – Vol. 32, Iss. 2, 2019, pp. 255-270.
6. Fedula M. Chaos-based signal detection with discrete-time processing of the duffing attractor / Fedula, M., Hovorushchenko, T., Nicheporuk, A., Martynyuk, V. // Eastern-European Journal of Enterprise Technologies. – Vol. 4, No 4, 2019, pp. 44-51.
7. Martynyuk, V. V. The Improvement of Energy Harvesting Efficiency of Constant Current Source / Martynyuk, V. V.; Kosenkov, V. D.; Fedula, M., V. // Problemele energeticii regionale. Iss. 1-2, 2019, pp. 74-83.
8. Martynyuk V.V. The Analysis of Energy Transition Processes in Boost Converter // Martynyuk, V. V.; Kosenkov, V. D.; Geydarova, O., V, M.V. Fedula // Visnyk NTUU KPI Seriia – Radiotekhnika Radioaparatobuduvannia, 2019, Iss. 77, pp. 17–29.

11 публікацій у фахових виданнях України (за останні 5 років):
1. Мартинюк В.В. Підвищення достовірності автоматизованого діагностування стану накопичувачів електроенергії / М. Є. Скиба, В. В. Мартинюк, Г. І. Радельчук, Р. В. Тимощук // Вимірювальна та обчислювальна техніка в технологічних процесах. – Хмельницький, 2020. – №2. – С. 5 –9.
2. Martynyuk V. Improved impedance mathematical model of a solar cell / Martynyuk V.V., Radelchuk G.I., Shpak O.V. // Вимірювальна та обчислювальна техніка в технологічних процесах. – Хмельницький, 2019. – №1. – С. 5 – 9..
3. Martynyuk V.V. The Analysis of Energy Transition Processes in Boost Converter // Martynyuk, V. V.; Kosenkov, V. D.; Geydarova, O., V, M.V. Fedula // Visnyk NTUU KPI Seriia – Radiotekhnika Radioaparatobuduvannia, 2019, Iss. 77, pp. 17–29.
4. Martynyuk V.V. Supercapacitor quality control / V. Martynyuk, J. Boiko, T. Kałaczyński // Вісник Хмельницького національного університету. – Технічні науки. – Хмельницький, 2018. – №1. – С. 7 – 11.
5. Мартинюк В. В. Енергоефективна університетська сонячна електростанція / В. В. Мартинюк, Ю.М. Бойко // Вісник КНУТД. – 2017. №5 (114). – С. 72-80.

E-mail: martyniukva@khmnu.edu.ua