Міжнародна діяльність

Міжнародна співпраця кафедри автоматизації, комп’ютерно-інтегрованих технологій і телекомунікацій Хмельницького національного університету з UTP Університетом Технологічно-Природничим м. Бидгощ (Польша)

Завідувач кафедри автоматизації, комп’ютерно-інтегрованих технологій і телекомунікацій професор Мартинюк В.В. пройшов наукове міжнародне стажування і підвищення кваліфікації в UTP Університеті Технологічно-Природничому м. Бидгощ (Польша).

За програмою візиту відбулася зустріч професора Мартинюка В.В. із директором регіонального центру інновацій і трансферу технологій доктором Адамом Мрожинським, який поділився досвідом щодо обслуговування та керування обладнанням сонячної електростанції яка, подібно як і у Хмельницькому національному університеті, збудована на дахах UTP Університеті Технологічно-Природничому.

Під час зустрічі доктор Адам Мрожинський розповів про автоматизовану систему керування сонячною електростанцією та методи підвищення ефективності використання об’єктів сонячної енергетики.

Також доктор Адам Мрожинський показав розробки польських студентів для автоматизації систем сонячної енергетики.

В ході візиту професор Мартинюк В.В. ознайомився із мікропроцесорними системами керування, які використовуються у навчальному процесі та при проведенні наукових досліджень студентів та викладачів UTP Університету Технологічно-Природничого.

Участь завідувача кафедри автоматизації, комп’ютерно-інтегрованих технологій і телекомунікацій професора Мартинюка В.В. у роботі міжнародної конференції «DIAGNOSTYKA 2019» в м. Бидгощ (Польша)

Завідувач кафедри автоматизації, комп’ютерно-інтегрованих технологій і телекомунікацій професор Мартинюк В.В. прийняв участь у роботі міжнародної конференції «DIAGNOSTYKA 2019», яка відбулася в UTP Університеті Технологічно-Природничому м. Бидгощ (Польша).

За програмою конференції професор Мартинюк В.В. виступив із двома доповідями «Діагностика сонячних панелей» та «Діагностика захисного потенціалу антикорозійного захисту електричних нагрівачів води».

За результатами доповідей відбулася зустріч професора Мартинюка В.В. із головою організаційного комітету конференції професором Томашем Калачинським, на якій було обговорено перспективи міжнародної співпраці між кафедрою автоматизації, комп’ютерно-інтегрованих технологій і телекомунікацій Хмельницького національного університету та кафедрою експлуатації машин і транспорту UTP Університету Технологічно-Природничого м. Бидгощ (Польша).