Відзнаки

Грамотою нагороджена кафедра “Автоматизації, комп’ютерно-інтегрованих технологій та робототехніки” за ІІ місце за підсумками рейтингового оцінювання з наукової діяльності серед випускових (фахових) інженерно-технічних кафедр та вагомий внесок у розвиток науки і освіти Хмельницького національного університету у 2022р.

Грамотою нагороджена кафедра “Автоматизації, комп’ютерно-інтегрованих технологій та робототехніки” за ІІ місце за підсумками рейтингового оцінювання з наукової діяльності та вагомий внесок у розвиток науки і освіти Хмельницького національного університету у 2022 році.

Грамотою нагороджена кафедра за І місце за підсумками рейтингового оцінювання з наукової діяльності серед груп випускових (фахових) інженерно-технічних кафедр Хмельницького національного університету у 2018р.

Грамотою нагороджена кафедра за І місце за підсумками рейтингового оцінювання з наукової діяльності колективів кафедр Хмельницького національного університету у 2018р.

Грамотою нагороджено колектив кафедри за ІІ місце в рейтингу кафедр Хмельницького національного університету за 2017-18 навчальний рік у групі випускові (фахові) інженерно-технічні кафедри

Почесною грамотою нагороджена кафедра за ІІ місце за підсумками рейтингового оцінювання з наукової діяльності колективів кафедр Хмельницького національного університету у 2017р.

Почесною грамотою нагороджена кафедра за ІІ місце за підсумками рейтингового оцінювання з наукової діяльності серед груп випускових (фахових) інженерно-технічних кафедр Хмельницького національного університету у 2017р.

Грамотою нагороджено колектив кафедри за ІІІ місце в рейтингу кафедр Хмельницького національного університету за 2016-17 навчальний рік у групі випускові (фахові) інженерно-технічні кафедри

Подяка завідуючому кафедрою Мартинюку Валерію Володимировичу у 2018р.

Подяка завідуючому кафедрою Мартинюку Валерію Володимировичу у 2017р.

Грамота доценту Яновицькому Олександру Костянтиновичу у 2018р.

Диплом доценту Яновицькому Олександру Костянтиновичу за перемогу у ХІІІ-го обласному конкурсі науково-дослідних робіт в номінації “Підручники та монографії” у 2018р.