День програміста та День першокурсника

Студенти першого курсу спеціальності 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології 11 вересня 2021 року прийняли участь у святкуванні Дня програміста та Дня першокурсника, який був організований за ініціативи студентської ради факультету інформаційних технологій та за підтримки адміністрації факультету і університету, а також ІТ-компаній-партнерів у навчальному корпусі №1 Хмельницького національного університету.

До студентів-першокурсників факультету інформаційних технологій на зустріч завітали представники ГО «ІТ-кластер м. Хмельницького» з презентацією ІТ-компаній, які входять до ІТ-кластеру. До першокурсників звернулися керівники та представники відомих ІТ-компаній міста, таких як GM Host, Avivi, Global Partner Soft та Stfalcon, які поділилися з першокурсниками власним досвідом та дали цінні поради щодо вибору напрямків кар’єрного шляху.

Студенти з цікавістю вислухали розповіді керівників ІТ-компаній міста, які надали практичні поради, як досягнути успіху в програмуванні.

Також першокурсники прийняли участь у тематичній вікторині з розіграшем призів, наданих ІТ-компаніями.

Валерій МАРТИНЮК
доктор технічних наук, професор,