Вебінар та онлайн-курс «Проєктування PVстанцій» в рамках українсько-німецького партнерства у сфері «зеленої» енергетики та екологічного житла

„Зелена“ енергетика для шелтерів та тимчасових поселень ВПО

ChangeLab2022 спеціальна програма українсько-німецького партнерства у сфері «зеленої» енергетики та екологічного житла. Основною метою поєкту є розбудова сталого та безпечного для клімату майбутнього, незалежного від викопного палива. Ми шукаємо шляхи співпраці для розвитку таких проєктів в обох країнах. Ми обговоримо енергетичні кооперативи, сонячні, вітряні та біомасові станції, а також автономні системи, відвідаємо деякі «зелені» об’єкти в Берліні і, можливо, навіть побудуємо кілька прототипів тимчасового житла для біженців, які згодом можна буде використовувати для зеленого туризму.

Навчальний курс орієнтований на студентів старших курсів енергетичних спеціальностей, архітекторів, інженерів, енергетичних менеджерів та представників муніципалітетів, які вперше працюють із PV*SOL premium або мають бажання поглибити та удосконалити свої знання та навички.

По завершенню курсу ви зможете проєктувати основні види сонячних станцій та систем і професійно готувати проєктну документацію.