Проведення експериментальних досліджень по науково-технічній роботі «Високоефективна автономна система електроживлення установки переробки полімерних відходів у дизпаливо»

Наказом Міністерства освіти і науки України від 22.12.2022 №1159 затверджено результати Конкурсного відбору наукових, науково-технічних робіт та проектів, які фінансуються за рахунок зовнішнього інструменту допомоги Європейського Союзу для виконання зобов’язань України у Рамковій програмі Європейського Союзу з наукових досліджень та інновацій «Горизонт 2020».

Науково-технічна робота «Високоефективна автономна система електроживлення установки переробки полімерних відходів у дизпаливо» (керівник роботи – завідувач кафедрою автоматизації, комп’ютерно-інтегрованих технологій та робототехніки професор Валерій Мартинюк), була обрана для фінансування у 2023-2024 роках.

У відповідності до календарного плану виконання науково-технічної роботи 2 червня 2023 року були проведені експериментальні дослідження вузлів та блоків високоефективної автономної системи електроживлення установки переробки полімерних відходів у дизпаливо у польових умовах.

До проведення наукових досліджень було залучено магістра за спеціальністю 151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Артура Сливу, а також викладачів кафедри Миколу Федулу та Олександра Засорнова.

Завідувач кафедри АКІТтаР,
д.т.н., професор Валерій МАРТИНЮК