Робот-маніпулятор для студентів спеціальності 174 “Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка”

На кафедру автоматизації, комп’ютерно-інтегрованих технологій та робототехніки за підтримки ректора Хмельницького національного університету Матюха Сергія Анатолійовича та директора компанії ТОВ “ТОПСІТІСЕРВІС” Спорого Олександра Володимировича придбано робот-маніпулятор DOBOT Magician.

DOBOT Magician – це багатофункціональна настільна роботизована рука для практичного навчання. Робот додатково оснащується різними інструментами та може реалізовувати цікаві функції, такі як тривимірний друк, лазерне гравіювання, написання і малювання.

DoBot Magician гнучкий в управлінні – програмувати роборукою і керувати нею в режимі реального часу можна за допомогою комп’ютера, смартфона або планшета. Як канал зв’язку використовується як Wi-Fi або Bluetooth, так і проводове USB-з’єднання. Робот може розпізнавати голосові команди і жести.

Від імені студентів та викладачів кафедри автоматизації, комп’ютерно-інтегрованих технологій та робототехніки висловлюю глибоку вдячність ректору Хмельницького національного університету Матюху Сергію Анатолійовичу та директору компанії ТОВ “ТОПСІТІСЕРВІС” Спорому Олександру Володимировичу за отриманий робот-маніпулятор DOBOT Magician та можливість практично вивчати сучасну робототехніку.

Завідувач кафедрою,

Валерій Мартинюк