Участь студентів спеціальностей АКІТ та ТР у конкурсі інноваційних ідей молодих вчених “ІІМВ ХНУ 2020”

Студенти спеціальностей 151 “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології” та 172 “Телекомунікації та радіотехніка” подали заявки на участь у конкурсі інноваційних ідей молодих вчених “ІІМВ ХНУ 2020”.

Студентами на конкурс представлені наступні роботи:

1. ст. гр. АКІТ-18 Бортнік Василь Вікторович “Інтелектуальна машина з Bluetooth-керуванням”
  2. ст. гр. АКІТ-17 Цюрпіта Юлія Степанівна та ст.гр. ТР-17 Свачій Олег Вікторович “Інтелектуальна біжуча стрічка з Bluetooth-керуванням”

Головною метою конкурсу є стимулювання науково-практичної активності у середовищі студентів та аспірантів. А також запровадження в університеті інформаційної, організаційної, навчальної та технічної підтримки студентів, аспірантів, які прагнуть впроваджувати у виробництво інноваційні ідеї.

Умови участі
Участь в конкурсі можуть взяти студенти, аспіранти Хмельницького національного університету.

Для представлення на конкурсі «інноваційного проекту» мають бути чітко висвітлені:
1. Ідея, актуальність та новизна роботи;
2. Завдання проекту;
3. Кінцевий результат та пропозиції для втілення ідеї;
4. Опис продукту (унікальність, конкурентні переваги, наявність прототипу);
5. Цільова аудиторія, сфери застосування.

Формат проведення конкурсу
Конкурс інноваційних ідей ХНУ проходитиме в два етапи:

Перший етап (30.04.2020р. – по 20.05.2020 р.) — подача, реєстрація, відбір проектів та підготовка презентацій. На першому етапі відбувається відбір надісланих на конкурс заявок експертами конкурсу. Основна увага приділятиметься новизні ідеї та можливості її реалізації/впровадження.
За результатами оцінювання заявка проходить/не проходить у 2-й етап.

Другий етап — супроводу та проведення конкурсу (25.05.2020 р. – 28.05. 2020р.); публічне представлення ідеї та презентації проекту; оголошення та нагородження переможців. На даному етапі відбувається публічне представлення поданої пропозиції у вигляді відеоролика (до 5 хв.) з викладенням його на гугл диску або ютуб.

Нагородження переможців
Оргкомітетом буде оцінюватись інноваційна ідея, публічне представлення своєї ідеї, практичний результат, передбачуваний економічний ефект.
За результатами конкурсу переможців буде нагороджено:
• перша премія: 3000 грн.
• друга премія: 2000 грн.
• третя премія: 1000 грн.