Захист магістрів спеціальності 174 “Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка”

21 грудня 2023 року на кафедрі автоматизації, комп’ютерно-інтегрованих технологій та робототехніки відбувся захист кваліфікаційних робіт магістра студентів спеціальності 151 “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології” під головуванням головного інженера ПрАТ “Красилівський цукровий завод” Гончарука Петра Миколайовича.

Особливу увагу Петро Миколайович Гончарук звернув на кваліфікаційну роботу магістра Артура Сливи на тему «Високоефективна автономна система електроживлення установки переробки полімерних відходів у дизпаливо», яка виконана у відповідності до договору № РН/_17- 2023 від 23.05.2023 року між Міністерством освіти і науки України та Хмельницьким національним університетом.

Артур Слива безпосередньо працював виконавцем цієї науково-дослідної роботи разом із викладачами кафедри автоматизації, комп’ютерно-інтегрованих технологій та робототехніки.

Також була відмічена кваліфікаційна робота магістра Віталія Калужського на тему «Удосконалений метод керування зарядною станцією електромобілів», яка виконувалася у відповідності до угоди про співпрацю між Хмельницьким національним університетом та компанією «Оболонь Оіл».

У відповідності до угоди про науково-технічну співпрацю між Хмельницьким національним університетом та ТОВ «Оболонь Оіл» на кафедру автоматизації, комп’ютерно-інтегрованих технологій та робототехніки звернувся директор ТОВ «Оболонь Оіл» Малецький К.М. із пропозицією створити імітаційну модель фотоелектричної системи для його власного електромобіля Рено Кенгу ZE із встановленими на даху сонячними панелями.

Голова державної екзаменаційної комісії по захисту кваліфікаційних робіт магістрів головний інженер ПрАТ “Красилівський цукровий завод” Гончарук Петро Миколайович відзначив високий науковий рівень усіх виконаних робіт та побажав магістрам спеціальності 151 “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології” успіхів та нових досягнень в подальшій роботі на виробництві.

Від студентів та викладачів кафедри автоматизації, комп’ютерно-інтегрованих технологій та робототехніки висловлюю подяку головному інженеру ПрАТ “Красилівський цукровий завод” Гончаруку Петру Миколайовичу фахову експертизу кваліфікаційних робіт магістрів та співпрацю у підготовці магістрів за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».

Завідувач кафедрою,

Валерій Мартинюк