Збори учасників студентських фокус-груп

17-18 листопада 2020 року відбулися збори учасників студентських фокус-груп із забезпечення якості вищої освіти на тему «Самостійна робота студентів: інноваційні форми та доброчесність».
Співробітники відділу якості вищої освіти університету (Красильникова Г.В., Білик В.В., Длугунович Н.А., Гапченко О.В.) ознайомили 125 здобувачів вищої освіти усіх факультетів з інноваційними формами самостійної роботи, продемонстрували можливості програми Unicheck з виявлення академічного плагіату в навчальних текстах.
Студенти взяли участь в опитуванні щодо якості організації самостійної роботи здобувачів вищої освіти за дистанційними технологіями. Учасниками зборів були висловлені побажання щодо тематики наступних зустрічей. Дякуємо усім учасникам за бажання навчатися новому.

Більш детально на сайті ХНУ>>>